Antigenní testy

REALY TECH Antigenní rapid test Covid-SARS-Cov-2 ze slin (saliva) K590516D

Neinvazivní test pro sebetestování

Antigenní test ze vzorku slin Novel Coronavirus SARS-CoV-2 je nový, rychlý in vitro test na kvalitativní detekci antigenů koronaviru SARS-CoV-2 v lidských slinách pomocí imunochromatografické metody.  Naše firma AQUA Project drží veškerá potřebná povolení pro uvedení výrobku na trh. Výjimka MZČR, registrace SUKL. Testy jsou díky tomu určené i pro sebetestování a dotovány pojišťovnou. Tyto testy jsou doporučovány pro firemní testování i profesionální užití.

AKTUALIZACE: 2.5.2021 – Skladem ihned k odběru 44.500  ks (Baleno po 20 ks) a 140.000 ks (Baleno po 5 ks).

 • Velkoobchodní ceny již od 48,- Kč/odběrovou sadu. Velkoobchodní jednotka 1 karton (400 ks odběrových sad). Dotace od pojišťovny 60,- Kč/ test
 • Balení po 20 ks, 5 ks 
 • Možný odběr až do 200.000 ks
 • Citlivost 92,9 %, podle nových klinických studií citlivost až 94 %
 • Specificita 99,58 %

  Obsah balení:

  • testovací zařízení (20 ks)
  • pipeta (20 ks)
  • jednotně zabalené extrakční činidlo (20 ks)
  • jednotně zabalená extrakční zkumavka (20 ks)
  • zátka s kapátkem (20 ks)
  • stojan na zkumavky 
  • kalíšek (sáček) na odběr slin (20 ks)
  • příbalový leták

  Postup testování:

  1. Extrakční zkumavku vložte do přiloženého stojánku, nebo do perforovaného otvoru v krabičce, který stojánek nahrazuje.
  2. Blistr s extrakčním činidlem opatrně otevřete ve vyznačeném místě a vyprázdněte celý jeho obsah do extrakční zkumavky.
  3. Přiložte si odběrový kalíšek (sáček) těsně k ústům a naplňte ho dostatečným množstvím slin (asi 1 ml)
  4. Stiskem Horní části pipety nasajte sliny z kalíšku tak, aby celá rovná Dolní část pipety byla slinami naplněna, přičemž případný přebytek odtekl Spojovací částí do Přepadové jímky. Správné množství vzorku slin k provedení testu je dáno objemem Dolní části Toto množství opětovným stisknutím Horní části pipety přeneste do extrakční zkumavky.
  5. Uzavřete extrakční zkumavku zátkou s kapátkem a protřepávejte a opakovaně stiskněte po dobu asi 5 sekund, aby došlo k dobrému promíchání vzorku. Vraťte zkumavku do stojánku. Vyjměte testovací zařízení z uzavřeného fóliového sáčku a položte ho na čistý a rovný povrch.
  6. Z extrakční zkumavky kápněte 3 kapky vzorku do jamky na testovacím zařízení a začnete měřit čas.
  7. Výsledek je k dispozici za 10 minut. Výsledek neinterpretujte po více než 20 minutách. Obrázek znázorňující vyhodnocení testu je také na obalu testovacího zařízení. Po ukončení testu opatrně zlikvidujte veškerý použitý materiál v souladu s hygienickými předpisy.
image

Sebetestování

Na základě výjimky, která byla naší společnosti udělena, dle definice v § 4 odst. 8 nařízení vlády 56/2015 Sb., může být test použit i laickou osobou, tedy pro sebetestování.

image

Částečně proplacen

V rámci podpory pro testování ve firmách je test dotovaný MZČR a to 60,-Kč za test (možnost čerpat 4x do měsíce na jednoho zaměstnance)

Lysun Biotechnology

Přesný antigenní test z výtěru z nosohltanu a krku

Sada COVID-19 Antigen Rapid Test (Colloidal Gold) je rychlý vizuální imunologický test pro kvalitativní detekci antigenù covidu-19 z výtěru z krku a z nosohltanu. Test slouží k rychlé diferenciální diagnostice akutní infekce virem covidu-19.

Test je určen k profesionálnímu užití a neslouží pro testování laickou veřejností.

Balení po 25 ks

Možný odběr až do 200.000 ks

Citlivost 96,3 %

Specificita 100 %

Info

Napište nám